О Л И М П И А Д И 

g 

 

s

 

 

 

 

          КЛАСИРАНИ ЗА ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДА ПО БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА /03.02.2019 г./ в гр. Благоевград

 

1. Кристина Бориславова Кюлева

 

  1. Катрин Тодорова Тошкова

 

3. Ели Младенова Салъхова

 

4. Таня Ивова Сеганова.

 

 

 

КЛАСИРАНИ ЗА ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДА ПО ГЕОГРАФИЯ И ИКОНОМИКА /23.02.2019 г./ в гр. Благоевград

 

1. Кристина Бориславова Кюлева

 

2. Таня Ивова Сеганова.

 

 

 

КЛАСИРАНА ЗА ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДА ПО БИОЛОГИЯ И ЗДРАВНО ОБРАЗОВАНИЕ /24.02.2019 г./ в гр. Благоевград

 

  1. Таня Ивова Сеганова.

 

 

 

НАЙ-ДОБРЕ ПРЕДСТАВИЛИ СЕ  НА ОЛИМПИАДА ПО ХИМИЯ И ОПАЗВАНЕ НА ОКОЛНАТА СРЕДА

 

1. Кристина Бориславова Кюлева

 

2. Таня Ивова Сеганова.

 

 

 

НАЙ-ДОБРЕ ПРЕДСТАВИЛИ СЕ  НА ОЛИМПИАДА ПО АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

 

1. Димитър Илиев Ергин

 

2. Кристина Бориславова Кюлева

 

НАЙ-ДОБРЕ ПРЕДСТАВИЛИ СЕ  НА ОЛИМПИАДА ПО МАТЕМАТИКА

 

1. Ива Иванова Топалова

 

  1. Катрин Тодорова Тошкова

 

3. Ели Младенова Салъхова

 

4. Таня Ивова Сеганова

 

5. Ева Маринова Мучова

 

6. Ивана Людмилова Чорбаджийска

 

 

 

С Ъ С Т Е З А Н И Я

 

 

Класирани за регионален кръг на състезание „НАЙ – ДОБЪР МЛАД АВТОМОНТЬОР И ВОДАЧ НА МПС, КАТ.В“ в

 

гр. София на 22 - 23.03.2019 година

 

  1. Христо Василев Рашков
  2. Симеон Стефанов Мирков
  3. Алиш Юсуф Куньов
  4. Васил Георгиев Василев

 

 

 

К О Н К У Р С И

 

 

 

ПЪРВО МЯСТО ЗА РУСКА ПЕСЕН на Фестивала на руската поезия, песен и танц в Благоевград

 

 

 

  1. Елена Маринова Ярецова завоюва ПЪРВО МЯСТО и купата в раздела за руска песен.
  2. Димитрина Бисерова Кирова е отличена с ПОХВАЛНА ГРАМОТА за поезия на руски език. 

 

 

 

 

 

СЪСТЕЗАНИЯ

 

 

 

Класирани за регионален кръг на състезание „НАЙ – ДОБЪР МЛАД АВТОМОНТЬОР И ВОДАЧ НА МПС, КАТ.В“ в гр.Благоевград на 13 - 14.03.2015 година

 

  1. ГЕОРГИ СЛАВЧОВ ДАШЕВ – XIА КЛАС

  2. ВЛАДИМИР ДИМИТРОВ ДАЛОВ – XIА КЛАС

  3. АЛИМ ХАСАН КАЗАНДЖИЕВ – XIIА КЛАС

  4. ЮСЕИН МЕХМЕДОВ КУТРЕВ – XIIА КЛАС

 

НАЙ-ДОБРЕ ПРЕДСТАВИЛИ СЕ  НА  "НАЦИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ ПО СЧЕТОВОДСТВО" - училищен кръг

  1. СОНЯ ГЕОРГИЕВА КЮЛЕВА – ХIБ КЛАС

  2. МАРИЯ ИЛИЕВА ЕРГИНА – ХIБ КЛАС

  3. СЕЛМАН МЕХМЕД МЕХМЕД – ХIБ КЛАС

 

 

ОЛИМПИАДИ

 



 

КЛАСИРАНИ ЗА ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДА ПО ГЕОГРАФИЯ И ИКОНОМИКА

 

1. КРИСТИЯНА БЛАГОЕВА ПАВЛЕВИЧИНА – XIIБ КЛАС

 

2. КАЛИНА ДИМИТРОВА ЦИГУРИЙНА – XIIБ КЛАС

 

3. МАРИЯ МЕТОДИЕВА ЗАХАРИЕВА – XIIБ КЛАС

 



 

НАЙ-ДОБРЕ ПРЕДСТАВИЛА СЕ  НА ОЛИМПИАДА ПО БИОЛОГИЯ И ЗДРАВНО ОБРАЗОВАНИЕ

 

    1. ДАНИЕЛА НИКОЛАЕВА БОЯДЖИЕВА – ХА КЛАС

 

 



 

 

 

 

 

Обръщение на началника на РУО-Благоевград (14 преглеждания)
ПРИЗИВ във връзка с обявеното извънредно положение на територията на Република България, свързано с разпространението на COVID-19 в световен мащаб! (5 преглеждания)
Провеждане на търг с тайно наддаване за отдаване по наем на имот - публична държавна собственост, представляващ "Училищен бюфет" (42 преглеждания)
Заповед и Протокол от проведен търг за продажба на движими вещи. (34 преглеждания)
Провеждане на търг с тайно наддаване за продажба на движими вещи - частна държавна собственост - З броя моторни превозни средства и 1 брой мотокар. (76 преглеждания)
Съобщение (17 преглеждания)
УСПЕХ ЗА МЛАДА ХУДОЖНИЧКА (22 преглеждания)
ПРАЗНИК НА ЧУЖДИТЕ ЕЗИЦИ (24 преглеждания)
На 25 април 2018 г. в ПГ по транспорт в Разлог ще се проведе уъркшоп с ученици на тема "Парадоксът на времето". (26 преглеждания)
55 години Професионална гимнази по транспорт, гр. Разлог (36 преглеждания)
прегледай всички новини



 

 

Copyright © 2014 Професионална гимназия по транспорт